Contact

FABRYKA MASZYN SPOŻYWCZYCH "SPOMASZ" PLESZEW S.A.

ul. Słowackiego 14 63-300 Pleszew

spomasz@spomasz-pleszew.pl

OFFICE
tel. +48 62 742 23 13

BOARD OF DIRECTORS OFFICE
tel. +48 62 742 23 13 w. 100
fax: +48 62 742 17 48

MARKETING AND SALES DEPARTAMENT

Marek Liskowski - manager
m.liskowski@spomasz-pleszew.pl

Ryszard Bociański - spirit industry
kom. 666-07-17-56 r.bocianski@spomasz-pleszew.pl

Ryszard Płonkowski- fruit and vegetable processing
kom. 662- 31-02-87 r.plonkowski@spomasz-pleszew.pl

Jakub Adamkiewicz - confectionery business
kom. 517-852-754 j.adamkiewicz@spomasz-pleszew.pl

Ryszard Trzebowski - other industries
kom.728-851-238   r.trzebowski@spomasz-pleszew.pl

Krzysztof Błaszczak- service, spare parts
kom. 728-85-33-30 k.blaszczak@spomasz-pleszew.pl

Janusz Bocianowski - service
kom. 603-440-580 j.bocianowski@spomasz-pleszew.pl

Michał Gmyrek - export
kom. 666-07-15-98 m.gmyrek@spomasz-pleszew.pl

Head of Purchase & Transport

Jakub Kędzierski - manager
j.kedzierski@spomasz-pleszew.pl

Marek Wojtczak, Roman Korzeniewski
zaopatrzenie@spomasz-pleszew.pl

Robert Wątor
r.wator@spomasz-pleszew.pl

Przemysław Czajka
p.czajka@spomasz-pleszew.pl

Marcin Dżyga
m.dzyga@spomasz-pleszew.pl