Fabryka Maszyn Spożywczych SPOMASZ Pleszew S.A. pragnie poinformować, iż otrzymała dofinansowanie do udziału w Targach CEBIT AUSTRALIA 2019, Sydney (Australia) na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego, odbywających się w dniach 29 -31 października 2019 roku w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020,

Projekt „Gospodarna Wielkopolska” realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

https://markaw.pl/pl_PL/wielkopolska-na-targach-cebit-australia 

 

W dniu 25.09.2019 r. Prezes Zarządu Tadeusz Rak odebrał z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, statuetkę dla Laureata w Konkursie " i-Wielkopolska- Innowacyjni dla Wielkopolski" Edycja 2018, w kategorii: Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy film promocyjny. Za jego wykonanie dziękujemy firmie Dawideo oraz REC Studio. Zapraszamy do oglądania.

 

 

W dniu 27.03.2019 r. na Regionalnym Kongresie Zawodowym w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k. Wrześni Fabryka Maszyn Spożywczych Spomasz Pleszew S.A. otrzymała podziękowanie za działania na rzecz rozwoju kształcenia zawodowego. Nagrodę przyznała Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska.

W dniu 15.12.2018r. pracownicy Spomasz Pleszew S.A. uczestniczyli w tradycyjnym już spotkaniu Wigilijnym, które odbyło się w restauracji Bax w Pleszewie. Prezes Zarządu podsumował mijający rok, po czym złożył wszystkim życzenia łamiąc się opłatkiem. Całemu wydarzeniu towarzyszył występ chóru Lutnia, który zaśpiewał znane polskie kolędy i pastorałki.