W dniu 25.09.2019 r. Prezes Zarządu Tadeusz Rak odebrał z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, statuetkę dla Laureata w Konkursie " i-Wielkopolska- Innowacyjni dla Wielkopolski" Edycja 2018, w kategorii: Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz nowy film promocyjny. Za jego wykonanie dziękujemy firmie Dawideo oraz REC Studio. Zapraszamy do oglądania.

 

 

W dniu 27.03.2019 r. na Regionalnym Kongresie Zawodowym w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach k. Wrześni Fabryka Maszyn Spożywczych Spomasz Pleszew S.A. otrzymała podziękowanie za działania na rzecz rozwoju kształcenia zawodowego. Nagrodę przyznała Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska.

W dniu 15.12.2018r. pracownicy Spomasz Pleszew S.A. uczestniczyli w tradycyjnym już spotkaniu Wigilijnym, które odbyło się w restauracji Bax w Pleszewie. Prezes Zarządu podsumował mijający rok, po czym złożył wszystkim życzenia łamiąc się opłatkiem. Całemu wydarzeniu towarzyszył występ chóru Lutnia, który zaśpiewał znane polskie kolędy i pastorałki.

Prezes Zarządu Fabryki Maszyn Spożywczych Spomasz Pleszew S.A. otrzymał medal z okazji 100 rocznicy Niepodległości Polski. Medal wręczony został z rąk płk Ryszarda Wilińskiego.